Создать сайт
Понравился? Нажмите -
@ADVMAKER@
Группы страниц  Страницы
Вітаємо Текле!
29 Апреля 2016

Пацація Текле, учениця 8-Акласу – переможець III етапу обласного конкурсу «Чому я поважаю професію військового», керівник Загоруйко О.Г., учитель російської мови та літератури.


Нагороджена дипломом III ступеню Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, грамотою командира батальйону особливого призначення «Луганськ-1» Губанова С.Л., дипломом III ступеню  від президента ГО «Громадський корпус» Солодкого Р.В., поїздкою у м.Київ  у складі делегації переможців конкурсу від Луганської області.


Комментарии: 0 Просмотры: 47 Группа: Гордість школи
День здоровья - 2016
20 Апреля 2016

С 04.04 по 08.04 в  нашей школе прошла неделя физической культуры и спорта, традиционно посвящённая Дню Здоровья. 





Комментарии: 0 Просмотры: 40 Группа: Гордість школи
Vivat – спортсменам школи!
09 Апреля 2016
Період з жовтня по березень був дуже плідний для спортсменів нашої школи. Беручи участь у місцевих змаганнях з різних видів спорту, різновікові команди школи посіли:  І місце з настільного тенісу (7,9,10 класи),  ІІ місце з плавання (7-11 класи),  з баскетболу та у «Школі безпеки» (10,11 класи),  ІV   місце з футболу   (7-11 класи). Вітаємо з перемогами команди учнів 7-11 класів, вчителя фізичної культури Вардюкевич  Н.В.






Комментарии: 0 Просмотры: 21 Группа: Гордість школи
Вітаємо Берідзе Маріку!
09 Апреля 2016


Друге  півріччя дуже багате на міські творчі конкурси,  фестивалі, гала-концерти. Наші талановиті учні та колективи теж брали активну участь у цих заходах. На міському конкурсі  юних поетів «Джерельце» ім. Й. Курлата не вперше представляла школу Берідзе Маріка (11-а клас).


 

Комментарии: 0 Просмотры: 21 Группа: Гордість школи
Вітання
05 Марта 2016
Вітаємо ученицю Отченашенко Дарину за зайняте 2 місце в Міжнародному конкурсі з українознавства ім. П. Яцика.



Комментарии: 0 Просмотры: 22 Группа: Гордість школи
Вітаємо!
04 Февраля 2016
        Вітаємо вчителя англійської мови Колосову Наталію Василівну за зайняте 2 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2016».
Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!

 



 

Комментарии: 0 Просмотры: 27 Группа: Гордість школи
Вітаємо переможців Олімпіад та конкурсів
23 Декабря 2015
Ученицю11-А класу
Берідзе Маріку
з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Підготував вчитель
російської філології
Петухова Н.О. 


Ученицю 8-А класу
Суконну Вікторію
з ІСТОРІЇ
Підготував вчитель історії Кацімон А.М.
та  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ  І ЛІТЕРАТУРИ
Підготував вчитель
української філології
Трунова Н.М


Учня 11-А класу
Прищепу Данііла
з ЕКОНОМІКИ
Підготував вчитель географії ЧеркашинаЛ.М. 



 

Ученицю 9-А класу
Зубко Наталію
з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Підготував вчитель математики Назаренко Н.П.

Учня 4-Б класу

Атаманчук Владислава

за перемогу  в малій олімпіаді для молодших школярів «Стежини до успіху»

Підготував

вчитель початкових класів

Вернер Л.В.

Ученицю 6-А класу

Отченашенко Дарину 

за перемогу  в ХVІ Міжнародному конкурсі  з української мови

імені П. Яцика

Підготував

вчитель української філології

Трунова Н.М.

Комментарии: 0 Просмотры: 28 Группа: Гордість школи
Вітаємо переможців у конкурсах
21 Декабря 2015

Учня 4-Б класу

Атаманчук Владислава

за перемогу  в малій олімпіаді для молодших школярів «Стежини до успіху»

 

Підготував

вчитель початкових класів

Вернер Л.В.



Ученицю 6-А класу

Отченашенко Дарину 

за перемогу  в ХVІ Міжнародному конкурсі  з української мови

імені П. Яцика

 

Підготував

вчитель української філології

Трунова Н.М.




 





Комментарии: 0 Просмотры: 27 Группа: Гордість школи
Поздоровляємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
21 Декабря 2015
Ученицю11-А класу
Берідзе Маріку
з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Підготував вчитель
російської філології
Петухова Н.О.


Ученицю 8-А класу
Суконну Вікторію
з ІСТОРІЇ
Підготував вчитель історії Кацімон А.М.
та  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ  І ЛІТЕРАТУРИ
Підготував вчитель
української філології
Трунова Н.М.





Учня 11-А класу
Прищепу Данііла
з ЕКОНОМІКИ
Підготував вчитель географії Черкашина Л.М.

Ученицю 9-А класу
Зубко Наталію
з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Підготував вчитель математики Назаренко Н.П.


Комментарии: 0 Просмотры: 28 Группа: Гордість школи
Вітаємо
15 Декабря 2015

              Вітаємо учнів 2 - А, 2 - Б класів, які вступили до лав ШДО "Шкільна галактика"






Комментарии: 0 Просмотры: 24 Группа: Гордість школи
Конкурс талантів.
15 Декабря 2015

                 Талановито виступили учні 5 - 11 класів на конкурсі "Україно, ти маєш талант". 




















Комментарии: 0 Просмотры: 30 Группа: Гордість школи
Вітаємо!!
09 Декабря 2015
           Вітаємо вчителя історії, класного керівника 11-А класу Кацімон Аллу Миколаївну з зайнятим 2 місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!
Комментарии: 0 Просмотры: 33 Группа: Гордість школи
Вітаємо переможця!
01 Декабря 2015
            Вітаємо вчителя історії, класного керівника 11-А класу Кацімон Аллу Миколаївну з зайнятим 2 місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!



 

Комментарии: 0 Просмотры: 26 Группа: Гордість школи
Вітаємо переможців!
12 Октября 2015
Вітаємо команду юних рятувальників
СЗШ №15 за зайняте ІІ місце в міських змаганнях "Школа безпеки". 
Адміністрація школи оголошує подяку учням 10 класу та вчителю фізичного виховання Вардюкевич Н. В.



Комментарии: 0 Просмотры: 32 Группа: Гордість школи
Обдаровані діти
19 Ноября 2013
Вийшов збірник 
"ОБДАРОВАНІ ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ" випуск 7 до якого увійшли учні нашої школи






Комментарии: 0 Просмотры: 67 Группа: Гордість школи
Зарница -2013
11 Ноября 2013

Комментарии: 0 Просмотры: 104 Группа: Гордість школи
Кайсин Максим
27 Декабря 2012

Кайсин Максим, ученик 11-А класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по физической культуре.

Подготовил: учитель физической культуры Небывайло Галина Николаевна.


Комментарии: 0 Просмотры: 57 Группа: Гордість школи
Момот Алёна
27 Декабря 2012

Момот Алёна, ученица 10-А класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по основам правоведения.

Подготовил: учитель истории Матрёнина Анна Петровна.


Комментарии: 0 Просмотры: 114 Группа: Гордість школи
Шевченко Елена Николаевна
27 Декабря 2012

Шевченко Елена Николаевна, учитель русского языка и литературы, победитель конкурса "Классный руководитель года".


Комментарии: 0 Просмотры: 154 Группа: Гордість школи
Шалашенко Вероника
27 Декабря 2012

Шалашенко Вероника, ученица 4-А класса, победитель в конкурсе на наилучший отклик на современную украинскую детскую книгу.

Подготовил: учитель начальных классов Зарайская Людмила Викторовна.


Комментарии: 0 Просмотры: 111 Группа: Гордість школи
Кисиль Константин
27 Декабря 2012

Кисиль Константин, ученик 10-А класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по биологии.

Подготовил: учитель биологии Голота Ирина Николаевна.


Комментарии: 0 Просмотры: 222 Группа: Гордість школи
Шанцев Владислав
27 Декабря 2012

Шанцев Владислав, ученик 7-Б класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по математике.

Подготовил: учитель математики Кузьменко Наталья Николаевна.


Комментарии: 0 Просмотры: 71 Группа: Гордість школи